Serwis wykorzystuje pliki cookies » szczegóły
wersja dla niedowidzących Wersja dla niedowidzącychmapa strony Mapa strony
Kliknij, aby przejść na Stronę Główną Biuletynu Informacji Publicznej Kliknij, aby przejść na Stronę Podmiotową Biuletynu Informacji Publicznej
 

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Urząd Miasta w KŁODZKU

Strona internetowa instytucji: http://www.klodzko.pl/

Strona główna BIP: www.bip.gov.pl

 
 

Informacja publiczna - szczegóły

Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Dane kontaktowe Radnych VII kadencji 2014-2018

1. Jacek Banecki - tel. 665 451 111, e-mail: jacek@ng.pl

2. Zdzisław Duda - tel. 731 752 992, e-mail: zdzislawduda@op.pl

3. Stanisław Ferenc - tel. 504 577 224, e-mail: s.ferenc@um.klodzko.pl

4. Zdzisława Górska - tel. 664 466 817, e-mail: zdzislawagorska@o2.pl

5. Armin Jarosz - tel. 661 926 137, e-mail: a.jarosz@um.klodzko.pl

6. Anna Karolczak - tel. 665 455 555, e-mail: ania@ng.pl

7. Tomasz Karolczak - tel. 665 450 000, e-mail: tomek@ng.pl

8. Jacek Kubicki - tel. 603 130 988, e-mail: jacek_kubicki@interia.eu

9. Adam Kwas - tel. 601 208 242, e-mail: a.kwas@um.klodzko.pl

10. Aneta Łosiewicz - tel. 693 168 772, e-mail: a.losiewicz@um.klodzko.pl

11. Wojciech Łyszkiewicz - tel. 509 474 988, e-mail: wlyszkiewicz@wp.pl

12. Zbigniew Nowak - tel. 693 433 420, e-mail: z.nowak@um.klodzko.pl

13. Lech Surówka - e-mail: l.surowka@um.klodzko.pl
 
14. Danuta Lisota - e-mail:  ania.lisota@onet.pl

15. Damian Ślak - tel. 601 719 801, e-mail: dam@ng.pl
 
16. Elżbieta Śledź - tel. 509 206 902, e-mail: elzbieta_sledz@wp.pl

17. Lucyna Świst - tel. 660 861 600, e-mail: l.swist@um.klodzko.pl

18. Renata Urbaniak - tel. 602 710 981, e-mail: renata.urbaniak@vp.pl

19. Zdzisława Woźniak-Krupska - tel. 74 867 55 69, e-mail: dzidka-krupska@wp.pl

20. Ryszard Wójcik - tel. 504 803 360, e-mail: arw69@poczta.onet.pl

21. Tomasz Żabski, tel. 605 781 516, e-mail: zabski@klodzko.net.pl

powiązanie z wydziałem Informacja powiązana z wydziałem:   Urząd Miasta w Kłodzku

wersja do wydruku wersja do wydruku

Pliki powiązane z informacją
  • Brak plików do pobrania
Odnośniki powiązane z informacją
  • Brak odnośników do wyświetlenia
  Metryka informacji
osoba, która wytworzyła informację:   Magda Serafin
Osoba, która wprowadziła informację do BIP:   Magdalena Serafin
Autor ostatniej poprawki:   Magdalena Serafin
Osoba, która zweryfikowała informację w BIP:   Magdalena Serafin
ilość wyświetleń:   2890
data wytworzenia informacji:  10.11.2015
data wprowadzenia do BIP:  10.11.2015 14:02
data weryfikacji:   26.08.2016 10:31
data ostatniej zmiany:   26.08.2016 10:31 Rejestr zmian