Biuletyn Informacji Publicznej:

 

Informacja publiczna - szczegóły

Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Wykaz urzędników wyborczych powołanych na obszarze właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu I oraz Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II

Wykaz urzędników wyborczych powołanych na obszarze właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu I oraz Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II

Stan na dzień 17 sierpnia 2018 r.

L.p. Gmina Powołani urzędnicy wyborczy Wymagana liczba urzędników
1. gm. Bardo Teresa Anna Nowacka 1
2. m. Bielawa Anna Magdalena Skowera 1
3. m. Boguszów-Gorce Dorota Agnieszka Wawrzyńska 1
4 .gm. Bystrzyca Kłodzka Monika Joanna Jakubowska 1
5. gm. Ciepłowody Urszula Ślęzak-Markiewicz 1
6. gm. Czarny Bór Agnieszka Magdalena Woźniak 1
7. gm. Dobromierz Grzegorz Rzeszotarski 1
8. m. Duszniki-Zdrój Przemysław Paweł Leś 1
9. m. Dzierżoniów Ireneusz Franciszek Rogalski 1
10. gm. Dzierżoniów Marzena Magdalena Bronowicka 1
11. gm. Głuszyca Monika Agnieszka Kulawińska 1
12. gm. Jaworzyna Śląska Lilla Maria Ogrodnik 1
13. m. Jedlina-Zdrój Dariusz Krzysztof Skup 1
14. gm. Kamieniec Ząbkowicki   1
15. m. Kłodzko Barbara Anna Drożyńska 1
16. gm. Kłodzko  Zbigniew Wiesław Dziewiecki 1
17 .m. Kudowa-Zdrój Maria Waleria Paprota 1
18. gm. Lądek-Zdrój  Magdalena Patrycja Orłowska 1
19. gm. Lewin Kłodzki  Artur Jan Paprota 1
20. gm. Łagiewniki Tomasz Żygadło 1
21. gm. Marcinowice Monika Jolanta Kot 1
22. gm. Mieroszów  Anna Maria Cyrybulka 1
23. gm. Międzylesie Katarzyna Popowicz 1
24. gm. Niemcza Anna Maria Skrzyńska 1
25 .m. Nowa Ruda Urszula Poźniak 1
26. gm. Nowa Ruda Andrzej Włodarczyk 1
27. m. Pieszyce Anna Romana Hoffmann 1
28. m. Piława Górna Anna Urszula Rogalska 1
29. m. Polanica-Zdrój Adam Bolesław Midura 1
30 .gm. Radków  Mirona Jadwiga Wiaderny 1
31. gm. Stare Bogaczowice Agnieszka Dagmara Mankiewicz 1
32. gm. Stoszowice Aneta Janina Koczoń 1
33. gm. Stronie Śląskie   1
34. gm. Strzegom Beata Ewa Bot-Niedźwiedzińska 1
35 .m. Szczawno-Zdrój Barbara Teresa Kurasińska 1
36. gm. Szczytna Krzysztof Kuczek 1
37 .m. Świdnica Magdalena Ewa Kremienowska
Grażyna Janina Walkowska
2
38. gm. Świdnica Marta Kinga Oszczęda 1
39. m. Świebodzice Paulina Monika Sorota 1
40. gm. Walim Grażyna Barbara Mujstra 1
41. m. Wałbrzych Sabina Irena Cebula
Anna Barwińska
2
42. gm. Ząbkowice Śląskie Dariusz Jasiński 1
43. gm. Ziębice Anna Monika Kwapisz 1
44 .gm. Złoty Stok   1
45. gm. Żarów Renata Szewczak 1

 

powiązanie z wydziałem Informacja powiązana z wydziałem:   Wydział Obsługi Urzędu i Rady Miejskiej

Pliki powiązane z informacją
  • Brak plików do pobrania
  Metryka informacji
osoba, która wytworzyła informację:   Barbara Gargasz
Osoba, która wprowadziła informację do BIP:   Magdalena Serafin
Autor ostatniej poprawki:   Magdalena Serafin
Osoba, która zweryfikowała informację w BIP:   Magdalena Serafin
ilość wyświetleń:   1146
data wytworzenia informacji:  10.05.2018
data wprowadzenia do BIP:  10.05.2018 10:14
data weryfikacji:   20.08.2018 08:46
data ostatniej zmiany:   20.08.2018 08:46 Rejestr zmian
 

pobrano ze strony:

drukuj - zamknij