Serwis wykorzystuje pliki cookies » szczegóły
wersja dla niedowidzących Wersja dla niedowidzącychmapa strony Mapa strony
Kliknij, aby przejść na Stronę Główną Biuletynu Informacji Publicznej Kliknij, aby przejść na Stronę Podmiotową Biuletynu Informacji Publicznej
 

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Urząd Miasta w KŁODZKU

Strona internetowa instytucji: http://www.klodzko.pl/

Strona główna BIP: www.bip.gov.pl

 
 

Informacja publiczna - szczegóły

Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Wykaz urzędników wyborczych powołanych na obszarze właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu I oraz Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II

Wykaz urzędników wyborczych powołanych na obszarze właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu I oraz Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II

Stan na dzień 17 sierpnia 2018 r.

L.p. Gmina Powołani urzędnicy wyborczy Wymagana liczba urzędników
1. gm. Bardo Teresa Anna Nowacka 1
2. m. Bielawa Anna Magdalena Skowera 1
3. m. Boguszów-Gorce Dorota Agnieszka Wawrzyńska 1
4 .gm. Bystrzyca Kłodzka Monika Joanna Jakubowska 1
5. gm. Ciepłowody Urszula Ślęzak-Markiewicz 1
6. gm. Czarny Bór Agnieszka Magdalena Woźniak 1
7. gm. Dobromierz Grzegorz Rzeszotarski 1
8. m. Duszniki-Zdrój Przemysław Paweł Leś 1
9. m. Dzierżoniów Ireneusz Franciszek Rogalski 1
10. gm. Dzierżoniów Marzena Magdalena Bronowicka 1
11. gm. Głuszyca Monika Agnieszka Kulawińska 1
12. gm. Jaworzyna Śląska Lilla Maria Ogrodnik 1
13. m. Jedlina-Zdrój Dariusz Krzysztof Skup 1
14. gm. Kamieniec Ząbkowicki   1
15. m. Kłodzko Barbara Anna Drożyńska 1
16. gm. Kłodzko  Zbigniew Wiesław Dziewiecki 1
17 .m. Kudowa-Zdrój Maria Waleria Paprota 1
18. gm. Lądek-Zdrój  Magdalena Patrycja Orłowska 1
19. gm. Lewin Kłodzki  Artur Jan Paprota 1
20. gm. Łagiewniki Tomasz Żygadło 1
21. gm. Marcinowice Monika Jolanta Kot 1
22. gm. Mieroszów  Anna Maria Cyrybulka 1
23. gm. Międzylesie Katarzyna Popowicz 1
24. gm. Niemcza Anna Maria Skrzyńska 1
25 .m. Nowa Ruda Urszula Poźniak 1
26. gm. Nowa Ruda Andrzej Włodarczyk 1
27. m. Pieszyce Anna Romana Hoffmann 1
28. m. Piława Górna Anna Urszula Rogalska 1
29. m. Polanica-Zdrój Adam Bolesław Midura 1
30 .gm. Radków  Mirona Jadwiga Wiaderny 1
31. gm. Stare Bogaczowice Agnieszka Dagmara Mankiewicz 1
32. gm. Stoszowice Aneta Janina Koczoń 1
33. gm. Stronie Śląskie   1
34. gm. Strzegom Beata Ewa Bot-Niedźwiedzińska 1
35 .m. Szczawno-Zdrój Barbara Teresa Kurasińska 1
36. gm. Szczytna Krzysztof Kuczek 1
37 .m. Świdnica Magdalena Ewa Kremienowska
Grażyna Janina Walkowska
2
38. gm. Świdnica Marta Kinga Oszczęda 1
39. m. Świebodzice Paulina Monika Sorota 1
40. gm. Walim Grażyna Barbara Mujstra 1
41. m. Wałbrzych Sabina Irena Cebula
Anna Barwińska
2
42. gm. Ząbkowice Śląskie Dariusz Jasiński 1
43. gm. Ziębice Anna Monika Kwapisz 1
44 .gm. Złoty Stok   1
45. gm. Żarów Renata Szewczak 1

 

powiązanie z wydziałem Informacja powiązana z wydziałem:   Wydział Obsługi Urzędu i Rady Miejskiej

wersja do wydruku wersja do wydruku

Pliki powiązane z informacją
  • Brak plików do pobrania
  Metryka informacji
osoba, która wytworzyła informację:   Barbara Gargasz
Osoba, która wprowadziła informację do BIP:   Magdalena Serafin
Autor ostatniej poprawki:   Magdalena Serafin
Osoba, która zweryfikowała informację w BIP:   Magdalena Serafin
ilość wyświetleń:   422
data wytworzenia informacji:  10.05.2018
data wprowadzenia do BIP:  10.05.2018 10:14
data weryfikacji:   20.08.2018 08:46
data ostatniej zmiany:   20.08.2018 08:46 Rejestr zmian